Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu
Gazeta Lokalna Kedzierzyn Kozle:Areszt dla podpalacza

Ciąg dalszy ma sprawa nieporozumień w rodzinie P. W konflikcie między nie żyjącym już ze sobą małżeństwem co rusz musi interweniować policja. Po ostatniej próbie podpalenia domu Ewy P. w D. pod Kędzierzynem-Koźlem przez męża i jego krewnych krewki małżonek wylądował w areszcie.

Na początku czerwca opisywaliśmy w Nowej Gazecie Lokalnej, jak dom Ewy P. po powrocie z Irlandii zaatakował jej mąż. Kobieta jeszcze się nie otrząsnęła z szoku spowodowanego napadem, gdy w sobotę 26 lipca jej ponownie przybyły z zagranicy małżonek i jego dwóch krewnych zdemolowali zabudowania po raz kolejny. Sprawcy zostali ujęci przez policję.
Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu przychylił się do wniosku policji i prokuratury. Wobec Mariusza P. został zastosowany trzymiesięczny areszt tymczasowy. Obecnie podejrzany przebywa w areszcie śledczym w Koźlu. Natomiast wobec Rafała J. został zastosowany dozór policyjny w miejscu zamieszkania. Dwa razy w tygodniu musi się on meldować na policji w Giżycku. Trzeci z podejrzanych przebywa na wolności. Policja i prokuratura nie wnioskowały w jego wypadku o żadne środki zapobiegawcze.
Więcej o rodzinnym sporze możesz przeczytać w aktualnym wydaniu Nowej Gazety Lokalnej.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy