Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu
Gazeta Lokalna Kedzierzyn Kozle:Historia zapisana w lesie

Jeśli lubisz fotografować? Interesują cię mało znane miejsca w mieście i jego okolicach? To zgłoś swoje prace na konkurs fotograficzny „Historia zapisana w lesie”. Organizuje go Nadleśnictwo Kędzierzyn, a tematem prac muszą być miejsca historyczne na obszarze nadleśnictwa.

W konkursie mogą wziąć udział prace dotąd niepublikowane, nie nagrodzone w innych konkursach i wykonane na terenie naszego nadleśnictwa. Zdjęcia nie mogą być retuszowane - chodzi tu zwłaszcza o zmianę kolorów i używanie wszelkiego rodzaju filtrów.
Każdy może zgłosić do trzech fotografii czarno-białych, bądź kolorowych i wykonanych na papierze o formacie od 15x21 cm do 20x30 cm. Każde ze zdjęć musi być opatrzone na odwrocie w informacje o miejscu jego wykonania, imię i nazwisko autora oraz jego dane kontaktowe (adres, telefon, e-mail). Prace konkursowe należy przesyłać listem poleconym lub dostarczyć do siedziby Nadleśnictwa Kędzierzyn, ul. Brzozowa 48 Stara Kuźnia, 47-246 Kotlarnia z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy