Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Warto zarezerwować czas. W dniach 12-13 maja na boisku w Grudyni Wielkiej kolejne po reaktywacji sprzed kilku lat Święto Kwitnącej Jabłoni. Zmagania sportowe przeplatane będą artystycznymi.

Sobotni program otworzy Bieg Sadownika o Puchar Wójta Gminy Pawłowiczki. Rywalizować będą dzieci i młodzież. Równolegle najmłodsi będą mogli uczestniczyć w grach i zabawach. Turniej Piłki Nożnej Oldbojów będzie kolejnym sportowym akcentem pierwszego dnia imprezy. Z koncertem wystąpi Tomek Coral Show, a do późnych godzin nocnych pod namiotem zabawa taneczna z zespołem „Dewers”.

Bieg Sadownika – tym razem w kategorii kobiet i mężczyzn 18+ – rozpocznie drugi dzień wydarzenia. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentują mażoretki z Ostrożnicy i dzieci z ZSP w Jakubowicach. Gwoździem programu powinny być pokazy połączone z warsztatami, które poprowadzi Dawid Krzyżanowski – Mistrz Polski Red Bull Freestyle Football. Poza tym: pokazy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu i program kabaretowo-muzyczny w wykonaniu grupy estradowej „Miriam” i teatru Tradycja ZSM w Głubczycach, karuzele, animacje dla dzieci, stoiska gastronomiczne i wiele innych.

 

Szczegółowy program ŚKJ 2018 na plakacie.

 

skjplakat18ok
skjplakat18ok

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy