Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Wigilijne specjały dopiero czekają na swój czas, a niektórzy już myślą, jak tu w wyjątkowy sposób - bo pod chmurką - pożegnać stary i przywitać nowy rok. Pewne jest, że w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim na taką atrakcję można liczyć tradycyjnie w gminie Polska Cerekiew i, to nowość, w gminie Pawłowiczki.

Od kilku lat w Polskiej Cerekwi zabawa sylwestrowa odbywa na placu przed budynkiem urzędu gminy. Nie inaczej będzie w tym roku.

W programie plenerowej zabawy znalazł się sylwestrowy piknik muzyczny, który wystartuje o godz. 21.30. Na godz. 22.30 zaplanowano początek koncertu na żywo, w którym zaprezentowane zostaną hity disco polo.

Pokaz pirotechniczny poprzedzą życzenia noworoczne, złożone tuż przed północą przez władze gminy. Imprezę poprowadzi Artur Szczęsny, prezenter i DJ Radia Park.

W minionym roku zabawa zakończyła się po godzinie pierwszej w nocy. Podobnie powinno być w tym roku. Wstęp wolny.

Impreza sylwestrowa w Pawłowiczkach rozpocznie się o godz. 22 na placu koło urzędu gminy. Obsługę gastronomii zapewni OSP Maciowakrze. Będzie m.in. grzane wino i grill. Życzenia noworoczne będzie można sobie złożyć o północy koło fontanny.

 

Foto: pixabay.com

 

 

 

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy