Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W sobotę 21 lipca około godziny 18 na drodze krajowej nr 45 między Długomiłowicami a Polską Cerekwią doszło do zderzenia busa z ciągnikiem rolniczym. Trzy osoby trafiły do szpitala. Na miejscu interweniowały wszystkie służby.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2616

Odznaki honorowe Primus in Agendo trafiły do sześciu mieszkańców naszego województwa. Dwie powędrowały do naszego powiatu. Otrzymali je Joanna i Gerard Wilczkowie, którzy od 20 lat prowadzą rodzinny dom dziecka w Reńskiej Wsi.

W piątek 20 lipca około godziny 15.30 doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym na drodze wojewódzkiej nr 408 między miejscowościami Ortowice i Kotlarnia. Na miejscu interweniowały wszystkie służby.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1157

Niedziela 22 lipca będzie należała do nich. Strażacy ochotnicy z Poborszowa świętować będą 120 lat istnienia swojej jednostki.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" spotkali się z dziećmi z półkolonii. Wspólnie z ratownikami WOPR uczyli jak udzielać pierwszej pomocy oraz propagowali zasady bezpiecznej kąpieli, żeglowania i uprawiania sportów wodnych.