Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Karolina Wilk z Kędzierzyna-Koźla prowadzi blog o nazwie Kinka. Pisze o sobie: "Szalona żona, kochająca mama, szczęśliwa kobieta! Zapraszam Cię na pełne humoru, ciepła i motywacji zapiski trzydziestolatki, która pokonała raka tarczycy, ma głowę pełną pomysłów, dąży do rzeczy wielkich i docenia magię codzienności! Rozgość się i poczuj jak u siebie!"

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1335

Bardzo wiele osób zastanawia się, na co koniecznie dobrze jest zwrócić uwagę, jeśli chcemy wybrać właściwej jakości pub, w którym spędzimy miło czas z naszymi znajomymi. Kryteriów jest bardzo dużo, ale jakie są te najbardziej istotne? Co będzie dla nas w tym aspekcie najistotniejsze? W zasadzie ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Poniższy artykuł, w znaczącym stopniu przybliży państwu tę właśnie kwestię i sprawi, że wybór właściwego baru z jedzeniem, będzie znacznie prostszy.

Każda z nas jest inna, ma różne upodobania, gusta muzyczne, kulinarne oraz modowe, nie inaczej jest z podejściem do kwestii perfum. Twoja przyjaciółka może zachwycać się kompozycjami lekkimi, kwiatowymi czy owocowymi, podczas gdy Ty nie wyobrażasz sobie dnia bez piżmowej i waniliowej mgiełki otaczającej Cię od rana do wieczora. Zapach odzwierciedla nasz charakter i sposób bycia, stąd na drogeryjnych półkach prawdziwe szaleństwo kolorowych buteleczek. Podpowiemy Ci, jakie aromaty spodobają się optymistce, jakie kobiecie stanowczej, a jeszcze inne – prawdziwej romantyczce.

Na co zwracać uwagę, kiedy dobieramy biżuterię? Co będzie miało dla nas największe znaczenie? Kwestia doboru biżuterii, jest bowiem niezwykle indywidualna. Warto jest zatem wiedzieć, co w tym aspekcie będzie miało dla nas największe znaczenie. Każda kobieta, chce wyglądać dobrze i elegancko. Kwestia osiągnięcia takiego efektu, jest jednak bardzo indywidualna dla każdej z nas. Poniższy artykuł, w znaczącym stopniu przybliży wam tę kwestie i sprawi, że będziecie mogły dobrać biżuterię w taki sposób, aby zawsze, bez względu na wszystko, wyglądać pięknie i elegancko.

Ponad półtora wieku temu we wsi Dzielnica doszło do niezwykłego wydarzenia. Do drzwi chałupy, w której mieszkał Mateusz Morawietz, zapukali zbłąkani wędrowcy. Była to trzyosobowa rodzina, która podróżowała do Koźla. Goście poprosili o schronienie. To spotkanie zmieniło życie Mateusza i jego bliskich.

Czytaj więcej Komentarz (1) Odsłony: 4290

Ostatnie komentarze

  • Gość - piotr

    Witam, Panie Robercie dom zapewne wyglądał inaczej są zapiski iż w tamtym czasie domy kryte były już dachówką. Na Śląsku. Historia bardzo ciekawa, proponuję dalsze zagłębienie w fakty. Zaczął bym od przeszukania ksiąg kościelnych być może tam są informacje o losach członków rodziny. Wesela, chrzty ś...
    0 Lubię
Zobacz inne komentarze