Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Od kilku dni w skrzynkach pocztowych mieszkańcy znajdują ulotki reklamowe Kredyty-chwilówki. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ulotki łudząco przypominają awizo informujące o liście poleconym.

- Jestem negatywnie do tego nastawiony. Takie ulotki wprowadzają w błąd. Wygląda jak awizo, a nim nie jest - mówi zbulwersowany Mirosław Trawiński, mieszkaniec Kędzierzyna.
Niestety starsi mieszkańcy naszego miasta nie widząc co jest napisane na przesyłce udają się z takimi ulotkami na pocztę, myśląc, że to awizo.
- Na Judyma nie było jeszcze takiej pomyłki. Ale sprawa jest denerwująca, sama dziś rano to zauważyłam i jutro na naradzie naczelników urzędów pocztowych zamierzam tą sprawę poruszyć - mówi Elżbieta Lipińska, naczelnik urzędu pocztowego nr 4.
Co jednak sądzą pracownicy firmy produkującej złudne ulotki?
- To jest skuteczny sposób reklamy. W innych miastach też to się sprawdzało. Jeszcze się nie spotkaliśmy z czymś takim, żeby ludzie się mylili. Trzeba czytać to co jest napisane na ulotce – kwituje całą sprawę pracownica Kredytów-Chwilówek w Kędzierzynie-Koźlu, która jednak pragnie pozostać anonimowa. - Mogę obiecać, że poruszę tę sprawę u kierownictwa – deklaruje.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek

Biorą udział w konwersacji

  • Gość - Tomek

    Dlatego wszystkie ulotki kredytów chwilówek i innych podobnych oszustw zawsze targam i wyrzucam. Czas wytępić tych oszustów z naszego miasta!! Ludzie targajcie, wyrzucajcie i zrywajcie tego typu reklamy.