Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Mundialowe mecze z udziałem reprezentacji Polski będzie można oglądać w otwartej strefie kibica, która stanie na parkingu przed halą "Azoty". Tegorocznym organizatorem strefy będzie Grupa Azoty ZAK S.A. przy współpracy z Telewizją Polską.

Kibice wspólnie będą mogli dopingować biało-czerwonym podczas mundialu w Rosji. Strefa ma pomieścić ponad tysiąc osób, a w razie deszczu będzie przygotowany duży namiot. Mecze będą wyświetlane na telebimie o powierzchni 15 m2. Na miejscu będzie tez strefa gastronomiczna.

 

- Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, a nie tylko naszych pracowników do wspólnego oglądania meczów, do wspólnego cieszenia się mam nadzieję z sukcesów reprezentacji Polski. Do cieszenia się tym pięknym sportem, jakim jest piłka nożna - mówił Kamil Bortniczuk, członek zarządu Grupy Azoty ZAK S.A.

 

Podczas briefingu prasowego poświęconemu wydarzeniu, który odbył się 13 czerwca w biurowcu Grupy Azoty ZAK S.A., dyrektor TVP Opole Mateusz Magdziarz pogratulował zarządowi spółki, że wziął na barki ciężar organizacji takiej strefy i że dołożył swoją cegiełkę do wspólnego kibicowania.

- Jako partner strefy i patron medialny zadbamy o to, aby wprowadzić zebranych kibiców w dobrą atmosferę piłkarskiego święta. Jeden z naszych dziennikarzy sportowych będzie animatorem i przed każdym meczem Polaków będzie prowadził atrakcyjne konkursy, w których do zdobycia będą koszulka reprezentacji i piłki z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego - mówił Mateusz Magdziarz.

 

Harmonogram spotkań z udziałem reprezentacji Polski:

- wtorek 19 czerwca, godz. 17.00: Polska – Senegal

- niedziela 24 czerwca, godz. 20.00: Polska – Kolumbia

- czwartek 28 czerwca, godz. 16.00: Japonia – Polska

 

Jeżeli naszej drużynie uda się wyjść z grupy, to spotkania w fazie play-off również będą transmitowane w strefie przy ul. Mostowej.

DSC_0006
DSC_0006
DSC_0008
DSC_0008
DSC_0010
DSC_0010
DSC_0012
DSC_0012

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy