Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Trzydziestosześcioletni dziergowiczanin obnażał się i onanizował przed nastoletnimi uczennicami „Budowlanki”. Mężczyznę zatrzymała straż miejska. Został ukarany mandatem.

Mężczyzna obnażył się przed nastoletnimi uczennicami ZS nr 1 na terenie pobliskiego parkingu. Zaczął się onanizować. Po chwili oddalił się. Straż miejską o zdarzeniu poinformował dyrektor szkoły.
- Wyszedłem przed szkołę, gdzie stały uczennice. Ponownie zadzwoniłem po straż miejską. Funkcjonariusze zaraz przyjechali, ale ekshibicjonisty już tam nie było – mówi dyrektor ZS nr 1 Zbigniew Peczkis.
Straż miejska zawiadomiła policję, która przyjechała na miejsce zdarzenia. Nastolatki, które widziały mężczyznę, opisały go funkcjonariuszom, a ci rozpoczęli przeszukiwanie terenu wokół szkoły. Już po kilkunastu minutach ekshibicjonista został zatrzymany w pobliżu „Budowlanki”.
- Uczennice początkowo oceniły wiek mężczyzny na 50 lat, jednak po zatrzymaniu 36-latka potwierdziły, że to on się przed nimi obnażył – mówi komendant straży miejskiej Mirosław Dąbrowski.
Ekshibicjonistą okazał się mieszkaniec Dziergowic. Jego dane personalne straż miejska potwierdziła w policyjnej bazie danych. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 150 zł.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy