Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Zamek Królewski w Warszawie w czwartek 15 marca gościł będzie uczestników gali finałowej konkursu SGL Local Press 2017. Wśród nominowanych do nagród są „Nowa Gazeta Lokalna” i portal Lokalna24.pl z Kędzierzyna-Koźla.

 

Stowarzyszenie Gazet Lokalnych ustanowiło nagrodę SGL Local Press za najlepsze teksty, fotografie i materiały wideo, które zostały opublikowane albo wyemitowane w mediach lokalnych w minionym roku.

 

Nagrody przyznawane są w następujących kategoriach: dziennikarstwo śledcze i interwencyjne, dziennikarstwo specjalistyczne, reportaż prasowy, wywiad i inne gatunki publicystyczne, fotografia i fotoreportaż, materiał wideo, portal oraz dziennikarska akcja społeczna lub interwencyjna. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda dla „gazety roku”.

 

„Nowa Gazeta Lokalna” została nominowana w kategorii „dziennikarska akcja społeczna lub interwencyjna” za zorganizowane warsztatów i konkursu dla dzieci pn. „O mojej wsi piórem”. Tygodnik z Kędzierzyna-Koźla rywalizował będzie z redakcjami z Łodzi, Raciborza, Jeleniej Góry, Oławy, Radomska i Chrzanowa.

 

Z kolei nasz portal Lokalna24.pl znalazł się wśród tytułów nominowanych do nagrody w kategorii „portal roku”. O zwycięstwo powalczy z portalami: kutno.net.pl, 24tp.pl, nowiny.pl, nidzica.wm.pl, przelom.pl oraz wrzesnia.info.pl.

 

Wyboru zwycięzców dokonało jury pod przewodnictwem Mariusza Szczygła.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy