Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla uratowali życie 21-latkowi, który chciał popełnić samobójstwo. Gdyby nie szybkie działanie st. asp. Tomasza Zarzyckiego i sierż. Kamila Adamowskiego próba samobójcza młodego człowieka mogła zakończyć się śmiercią. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy i monitorowali jego stan do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego.

 

W czwartek 8 marca, około godziny 18 dyżurny kędzierzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna próbuje targnąć się na swoje życie. Już po chwili na miejscu pojawili się st. asp. Tomasz Zarzycki i sierż. Kamil Adamowski.

Funkcjonariusze zobaczyli wiszącego i pokrwawionego mężczyznę. Policjanci natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy. Następnie monitorowali jego czynności życiowe do czasu przyjazdu zespołu pogotowia ratunkowego.

21-latek został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jak się okazało, mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Prawdopodobnie szybka reakcja policjantów uratowała mu życie.

 

 

 

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy