Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Ósma edycja balu charytatywny I Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu za nami. Impreza, organizowana przez rodziców, dyrekcję, nauczycieli oraz uczniów, odbyła się 9 lutego w restauracji „Sobieski”.

 

Główne założenia imprezy to integracja społeczności szkolnej i pozyskanie funduszy, dzięki którym uda się zrealizować dodatkowe projekty i oferty edukacyjne, rozwijające różnorodne pasje młodzieży z kozielskiego ogólniaka.

 

Zanim zabawa rozkręciła się na dobre, to główni organizatorzy wydarzenia – dyrektor I LO Małgorzata Targosz i przewodniczący rady rodziców Ireneusz Wiśniewski – powitali gości, dziękując wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie balu. Krótki występ muzycznie uzdolnionych uczniów – Urszuli Sękowskiej i Sebastiana Bartona wprowadził zebranych w odpowiedni nastrój.

 

Wszyscy bawili się świetnie, a w przerwach między tańcami przeprowadzono licytację fantów pozyskanych od licznych darczyńców, wśród których byli m.in. poseł Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła, senator Grzegorz Peczkis, zarząd starostwa powiatowego, a także wielu przedsiębiorców i firm z naszego terenu.

Do zdobycia były m.in. złoty medal ZAKSY za mistrzostwo Polski, trofea z Klubu Jeździeckiego Lewada czy pobyty weekendowe w hotelach. Sporym zainteresowaniem cieszył się też okazały tort upieczony przez jedną z mam, który zlicytowano, aż za 700 zł!

 

Organizatorzy kilkukrotnie podkreślali ogromne zaangażowanie całej społeczności szkolnej, dziękując wszystkim, w tym wielu sponsorom, za zorganizowanie ósmego balu charytatywnego.

 

 

 

Foto: I LO

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy