Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Potężna ciężarówka Coca-Coli w asyście policji i straży miejskiej wjechała na kozielski rynek. Samochód będzie można podziwiać od godziny 15.00 do 20.00. Na rozdanie czeka mnóstwo personalizowanych puszek Coca-Coli. Udział w wydarzeniu, które stworzono na fanpage’u Coca-Coli zadeklarowało już ponad 5,5 tys. osób. Kozielski rynek może przeżyć dziś prawdziwe oblężenie.

 

 

Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji.


- Personalizacja puszek Coca-Cola
- Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem
- Wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja
- Gifbudka
- Fabryka upominków i ozdób świątecznych
- Konkursy, gry i zabawy

Kędzierzyn-Koźle to jedno z 32 miasta w Polsce, które jest na trasie konwoju. Akcja zaczęła się 2 grudnia. Biorą w niej udział dwie ciężarówki Coca-Coli. Zakończenie trasy zaplanowano na 22 grudnia w Bytomiu, gdzie na gości czekają koncerty Cleo oraz Young Stadium Club, a także spotkania z youtuberami (m.in. Maffashion, Blowkiem, Kaiko, Martinem Stankiewiczem) oraz pokaz fajerwerków. Imprezę poprowadzi Maciej Dowbor oraz Mariusz Kałamaga.

 

Ciężarówka Coca-Coli ma 16,5 metra długości, 4 metry wysokości, pod maską kryje 470-konny silnik. Samochód wyposażony jest w 18-biegową skrzynię biegów. Przyozdobiony jest lampkami o łącznej długości 1200 metrów i 65 metrami kwadratowymi czerwonej folii odblaskowej. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. 

 

Wjazd ciężarówki Coca-Coli na kozielski rynek:

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy