Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Potężna świąteczna ciężarówka Coca-Coli ze Świętym Mikołajem przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla. W najbliższą niedzielę (17 grudnia) o godzinie 15.00 czerwony Freightliner FLD Conventional zawita na kozielski rynek. Imponujący samochód będzie stał do godziny 20.00. Na rozdanie czeka mnóstwo personalizowanych puszek Coca-Coli.

 

Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji.


- Personalizacja puszek Coca-Cola
- Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem
- Wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja
- Gifbudka
- Fabryka upominków i ozdób świątecznych
- Konkursy, gry i zabawy

Kędzierzyn-Koźle to jedno z 32 miasta w Polsce, które jest na trasie konwoju. Akcja zaczęła się 2 grudnia. Biorą w niej udział dwie ciężarówki Coca-Coli. Zakończenie trasy zaplanowano na 22 grudnia w Bytomiu, gdzie na gości czekają koncerty Cleo oraz Young Stadium Club, a także spotkania z youtuberami (m.in. Maffashion, Blowkiem, Kaiko, Martinem Stankiewiczem) oraz pokaz fajerwerków. Imprezę poprowadzi Maciej Dowbor oraz Mariusz Kałamaga.

 

Ciężarówka Coca-Coli ma 16,5 metra długości, 4 metry wysokości, pod maską kryje 470-konny silnik. Samochód wyposażony jest w 18-biegową skrzynię biegów. Przyozdobiony jest lampkami o łącznej długości 1200 metrów i 65 metrami kwadratowymi czerwonej folii odblaskowej. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. 

 

 

foto: Dominika Bassek

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy