Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Mundurowi z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali do kontroli kierowcę Volkswagena Passata. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Jechał bez dokumentów, a dodatkowo podczas kontroli znieważył funkcjonariuszy.

 

W środę 6 grudnia około godziny 21.30  dyżurny kędzierzyńskiej komendy policji przyjął zgłoszenie, z którego wynikało, że ulicami Kędzierzyna jedzie osobowy volkswagen, a kierujący ma być nietrzeźwy. Już po chwili mundurowi zatrzymali do kontroli opisany przez zgłaszającego samochód. Za kierownicą siedział 40-letni mieszkaniec powiatu. Mężczyzna był wyraźnie nietrzeźwy. Przyznał, że spożywał alkohol. Dodatkowo mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla jechał bez wymaganych dokumentów.

 

W trakcie interwencji czterdziestolatek zrobił się agresywny i ponadto znieważył funkcjonariuszy. Badanie pokazało, że kierowca ma prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pojazd, którym poruszał się mężczyzna został usunięty z jedni i przetransportowany na parking strzeżony. A kierujący został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek

Biorą udział w konwersacji