Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W piątek 13 października policja oficjalnie potwierdziła, że ciało kobiety znalezione w Gorliczynie koło Przeworska na Podkarpaciu, to zaginiona Honorata Sokół z Kędzierzyna-Koźla. Wcześniej w tym powiecie znaleziono jej byłego męża, który popełnił samobójstwo.

 

Prowadzone od wtorku 10 października poszukiwania 54-letniej Honoraty Sokół zakończyły się najczarniejszym scenariuszem. To już pewne, że nieopodal miejsca gdzie 55-letni Piotr L. popełnił samobójstwo, znaleziono zwłoki jego byłej żony.

 

- Poszukiwania zostały zakończone. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakiś sposób zaangażowali się w nie. Policja w Kędzierzynie-Koźlu zakończyła działania w tej sprawie. Resztą zajmuje się prokurator z Podkarpacia – poinformowała mł. asp. Małgorzata Cisowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

 

Policja z Podkarpacia nie zaprzecza, ale i nie potwierdza, że Honorata Sokół została zamordowana przez swojego byłego męża. Jej ciało znaleziono nieopodal miejsca, w którym Piotr L. z Kędzierzyna-Koźla popełnił samobójstwo. Okoliczności tego kryminalnego wątku bada prokurator z Podkarpacia. Udało się ustalić, że 55-latek miał zakaz zbliżania się do byłej żony i dzieci.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy