Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Piątkowa Noc Świętojańska, zorganizowana przez kozielskie rady osiedli: Zachód, Południe i Stare Miasto, przyciągnęła na nadodrzańską przystań „Szkwał” całe rodziny.

Gala wręczenia nagród prezydenta miasta Kędzierzyn-Koźla w dziedzinie sportu i kultury odbyło się w czwartek 21 czerwca w D.K. "Koźle". Jak co roku wyróżnieni zostali utalentowani mieszkańcy miasta, który dzięki swojej pasji odnoszą życiowe sukcesy.

Infiniti Fitness Klub wychodzi na przeciw dzieciom, które chciałyby uczestniczyć w dodatkowych zajęciach ruchowych i rusza z zapisami do grupy akrobatyki sportowej i grup taneczno-akrobatycznych na nowy sezon 2018/2019.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem ulicy Wojska Polskiego oraz kolejnego odcinka Alei Jana Pawła II, od soboty 23 czerwca zmianie ulegają przebiegi tras linii nr 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 15.

26 czerwca zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu w śródmieściu Kędzierzyna-Koźla. Ma to związek z rozpoczynającą się przebudową ul. Wojska Polskiego i al. Jana Pawła II.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1358