Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukują zaginionej Anny Kapłan oraz Anny Hajligtag. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiet, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie – tel. 77 472 4666, 77 472 5645, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

Z informacji Regionalnego Systemu Ostrzegania wynika, że dziś mogą wystąpić burze i opady gradu na terenie Kędzierzyna-Koźla.

Sekcja bokserska Chemika Kędzierzyn-Koźle wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną z Kłodnicy organizuje akcję plakatowania miasta instrukcjami do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Komenda Powiatowa Policji informuje, że w dniu 24.05.2017 r. w godz. 8-12 na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe.

Dni Otwartych Funduszy Europejskich połączone z świętem naszego województwa w jednym miejscu. Wielki, rodzinny piknik z mnóstwem atrakcji ściągnął do Koźla mieszkańców z całego powiatu.