Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W czwartek 14 grudnia kwadrans przed godziną 15 strażacy zostali zadysponowani do pożaru jednego z budynków przy ul. Pocztowej w Koźlu Porcie. Na miejscu okazało się, że pali się fragment dachu.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1261

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. informuje, że w związku z remontem ulicy Ligonia od dnia 15 grudnia (piątek) rozpoczną się roboty bituniczne.

Już tradycją jest, że Grupa Bohema przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla, by zagrać świąteczny koncert pełen niespodzianek. Tym razem zagrają w "Kameleon Jazz Club" przy ul. Gliwickiej 41 w Brzeźcach już w najbliższy piątek 15 grudnia o godzinie 20.

Gotowe danie sałatka z kaszą i hummusem z Lidla było do tej pory jednym z ulubionych dań mieszkanki Kędzierzyna-Koźla. Pani Katarzyna chętnie jadła ją na śniadania, aż do czasu...

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 11170

Kilkaset listów adresowanych do Świętego Mikołaja trafiło do redakcji Nowej Gazety Lokalnej. To odpowiedź na naszą coroczną akcję "Dzieci piszą listy do Świętego Mikołaja" skierowaną do najmłodszych mieszkańców naszego powiatu.