Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W poniedziałek 15 października kwadrans przed godziną siedemnastą na ulicy Wyspiańskiego w Kędzierzynie-Koźlu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1382

We wtorek 16 października obchodzony jest Europejski dzień przywracania czynności serca. Z tej okazji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób.

Straż pożarna ma dziś (poniedziałek, 15 października) co robić. Od rana wyjeżdżali kilkukrotnie do pożarów terenów leśnych. Jednak ten wyjazd był inny - ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zadymienia na klatce schodowej w jednym z bloków przy ul. Stalmacha.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 3173

Teatr Tańca Ocelot wystąpił w hali „Azoty” z okazji 43. rocznicy powstania Kędzierzyna-Koźla. Spektakl akrobatyczny pt. „Sen nocy letniej” bardzo wiernie oddał komedię Williama Szekspira. Imprezę otworzyli prezydent miasta Sabina Nowosielska oraz przewodniczący rady miasta Andrzej Kopeć.

W sobotę 13 października około godziny 20.30 strażacy zostali zadysponowani do pożaru w okolicach garaży przy ulicy Królowej Jadwigi na osiedlu Piastów.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2991