Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Powitanie wakacji z Radiem Zet Gold na kozielskim rynku odbyło się w niedzielę 25 czerwca. Dobra muzyka, mnóstwo atrakcji i świetna zabawa dla każdego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukują zaginionego Andrzeja Rowdo. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiony ostatni raz był widziany 18 maja 2017 r. w godzinach wieczornych w Kędzierzynie-Koźlu. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

24 czerwca w Galerii Odrzańskie Ogrody odbył się ekologiczny event „EKO-OGRODY”. Współorganizatorami imprezy był Związek Międzygminny „Czysty Region” oraz firma Enviropol PL z Gliwic.

W minionym tygodniu w Publicznym Przedszkolu nr 21 zakończył się projekt "Złodzieje zabawek". Powstał on w wyniku uczestnictwa Marty Fulczyk, nauczycielki z PP 21, w programie "Liderzy Teatroteki Szkolnej", którego organizatorem jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2111

Do pożaru doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na tzw. "zahalu". W lesie za halą Manhatan nieopodal ul. Morelowej paliło się kilka arów poszycia leśnego.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 4533