Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Po raz drugi w Kędzierzynie-Koźlu, a po raz pierwszy na błoniach przy kozielskim domu kultury odbył się festiwal Moc Muzyki Fest. Przez dwa dni na scenie rządził Punk Rock, ale nie tylko. Były także bardziej alternatywne dźwięki, a także trochę Reggae i Ska. A wszystko to w bardzo szczytnym celu - w trakcie koncertów prowadzona była zbiórka na rzecz Łucji Kornak.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1659

Już po raz drugi Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kraszewskiego zorganizowała dzień otwarty staży pożarnej. W sobotę 23 czerwca każdy mógł zwiedzić teren remizy, wsiąść do wozu i poczuć się, jak prawdziwy strażak.

Piątkowa Noc Świętojańska, zorganizowana przez kozielskie rady osiedli: Zachód, Południe i Stare Miasto, przyciągnęła na nadodrzańską przystań „Szkwał” całe rodziny.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1161

Gala wręczenia nagród prezydenta miasta Kędzierzyn-Koźla w dziedzinie sportu i kultury odbyło się w czwartek 21 czerwca w D.K. "Koźle". Jak co roku wyróżnieni zostali utalentowani mieszkańcy miasta, który dzięki swojej pasji odnoszą życiowe sukcesy.

Infiniti Fitness Klub wychodzi na przeciw dzieciom, które chciałyby uczestniczyć w dodatkowych zajęciach ruchowych i rusza z zapisami do grupy akrobatyki sportowej i grup taneczno-akrobatycznych na nowy sezon 2018/2019.