Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W poniedziałek 23 października o godzinie 14.30 wszystkie służby ratunkowe zadysponowano do jednego z mieszkań przy ul. Damrota w Kędzierzynie-Koźlu.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2674

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, organizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów miały miejsce w sobotę  października w hotelu "Solidaris" na osiedlu Azoty w Kędzierzynie-Koźlu.

XXIV Międzynarodowego Festiwali Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka 2017" już za nami. Jury oceniło bardzo wysoko tegoroczną edycję i zauważa zaskakująco wysoki poziom filmów konkursowych reprezentowanych przez twórców z całego świata.

Ostatnie komentarze

  • Gość - gość

    błąd merytoryczny, impreza jest festiwalem filmów niezależnych, a nie amatorskich jak w artykule, to jedna z kategorii obejmuje filmy amatorskie
    0 Lubię
Zobacz inne komentarze

Przy okazji XXIV Międzynarodowego Festiwali Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka 2017" w sali kina "Twierdza" wystąpiła grupa "Avocado" z szeroką paletą największych hitów i przebojów. Od "Smells like teen spirit" Nirvany po "Brunetki, blondynki" Jana Kiepury, a wszystkie w oryginalnych aranżacjach wokalnych.

W niedzielę 22 października chwilę po godzinie 12 na ostrym łuku obwodnicy w kierunku osiedla Piastów samochód osobowy marki Subaru nie dostosował prędkości do panujących warunków, odbił się od bariery energochłonnej i wylądował w rowie po drugiej stronie jezdni.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 3335