Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Mieszkaniec Ucieszkowa w gminie Pawłowiczki został zwycięzcą październikowej edycji plebiscytu na Bobasa Miesiąca, organizowanego przez „Nową Gazetę Lokalną”.

Adam Seidel urodził się 30 października i był ostatnim dzieckiem, które przyszło na świat w tym miesiącu na kozielskiej porodówce. Urodził się o godz. 6.58. W chwili narodzin ważył 3,9 kg i mierzył 55 cm.

W głosowaniu, które trwało od 1 do 30 listopada, uczestniczyło 50 noworodków. Adam miał ostatni numer w głosowaniu. Walkę o zwycięstwo stoczył z Oskarem, który był pierwszym dzieckiem urodzonym z październiku. Adam wygrał różnicą zaledwie 102 punktów.

Za wygraną, oprócz tytułu Bobas Miesiąca Października, otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej B-med, hotel Magiczny Zakątek z Raszowej, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, Gabinet Fizjoterapii Zdrowo Poruszone, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy!

Pełny podgląd wyników głosowania można znaleźć na stronie: www.bobasmiesiaca.pl

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy