Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Bobas miesiąca to pierwsze dziecko Oskara Biskupa i Natalii Rydzak. Dla młodych rodziców narodziny Lenki to prawdziwy start w dorosłe życie. Szybko odnaleźli się w nowej roli. Córeczka jest ich największym szczęściem. 9 listopada odwiedziliśmy laureatkę kolejnej edycji plebiscytu „Lokalnej”.

 

Szczęśliwa rodzina mieszka w Kędzierzynie-Koźlu. Lenka miała się urodzić 20 sierpnia, ale postanowiła troszkę dłużej pobyć w brzuszku mamy i przyszła na świat 2 września. Wydłużył się też jej pobyt w szpitalu. Natalia z Lenką opuściły kozielską porodówkę dopiero po dwóch tygodniach. Radość z wyjścia ze szpitala była tak duża, że mama Lenki zapomniała zabrać ze sobą rzeczy. W domu czekał na nie dziadek Stanisław z psem Pako. Pokój Lenki udekorowany został naklejkami w kwiatki i mnóstwem pluszaków.

Wszystkie ważne wydarzenia z życia laureatki naszego konkursu są odnotowywane przez rodziców w specjalnym pamiętniku. Dziewczynka obdarowuje najbliższych uśmiechem i lubi wszystko, co wydaje dźwięki. Uspokaja się, gdy włączony jest odkurzacz. Bacznie obserwuje otaczający ją świat. Jej uwagę przykuwają w szczególności lampa i duży zegar w pokoju. Chętnie ogląda telewizję. Uwielbia się huśtać. Jej rodzice, mimo młodego wieku, szybko odnaleźli się w nowej roli. Z Lenką na co dzień jest mama, a tato zajmuje się utrzymaniem rodziny. To Oskar wybrał imię dla córeczki.

 

Lenka, oprócz tytułu za zwycięstwo, otrzymała także nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, sklep Mały Miś, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej B-med, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

 

1
1
2
2
11
11
12
12
20
20
14
14
19
19
13
13
10
10
15
15
16
16
17
17
18
18
3
3
4
4
5
5
6
6
9
9
7
7
8
8

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy