Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Konkurs na najlepsze zdjęcie, pokazujące to co Unia Europejska zrobiła dla lokalnej społeczności, a organizowany przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych", został rozstrzygnięty.

 

Redakcje gazet lokalnych w całej Polsce zdecydowały. Nagrody - smartfony Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black - trafią do 52 osób, które najlepiej swoją fotografią uchwyciły zmiany, jakie zaszły w kraju dzięki środkom ze wspólnego budżetu Unii Europejskiej.

 

Zrobili to romantycznie, artystycznie, na wesoło lub całkiem na poważnie. Ścieżki rowerowe, fontanny, place zabaw, odświeżone miasta, szybkie  drogi – wiele już mamy, a czeka nas jeszcze więcej.

 

Wśród nagrodzonych jest zdjęcie zgłoszone przez "Nową Gazetę Lokalną". To fotografia przedstawiającą

Punkt widokowy na Bramę Morawską we wsi Pogrzebień

nadesłane przez Monikę Myśliwiec.

 

Pełna lista laureatów TUTAJ

Pozostałe nagrodzone zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.

Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

Loga_Informe_2-new

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy