Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Zwycięzca majowej edycji plebiscytu na Bobasa Miesiąca odwiedził wraz z rodzicami naszą redakcję. Szczęśliwa rodzina odebrała nagrody za wygraną w konkursie.

 

Klaudia Sekuła i Sebastian Walczak mieszkają w Nędzy. Są razem od siedmiu lat, a w tym roku planują się pobrać. Oprócz Wiktora mają sześcioletnią córeczkę Victorię. Klaudia zajmuje się prowadzeniem gospodarstwa domowego i wychowaniem dzieci, a Sebastian pracuje jako kierowca w składzie opału. Mimo że mieszkają w powiecie raciborskim, zarówno ich córka, jak i syn przyszli na świat w naszym szpitalu. Wszystko za sprawą doktora Marcelego Klimanka, który prowadził obie ciąże pani Klaudii. Lekarz mieszka w Raciborzu, ale pracuje w kozielskiej placówce.

 

Wiktor rośnie zdrowo. Waży już 4,5 kg. To długo wyczekiwane dziecko. Rodzice starali się o niego aż trzy lata. Marzyli, by mieć córkę i syna. Narodziny Wiktora są więc dopełnieniem ich szczęścia.

- Teraz nasza rodzina jest kompletna - mówi uradowana Klaudia Sekuła.

 

Victoria szybko zaakceptowała braciszka. To ona wybrała dla niego imię. Wiktor dużo je i śpi. Uwielbia spacery, zwłaszcza wieczorem. Lubi skupiać uwagę na sobie, dlatego trzeba do niego dużo mówić. Najchętniej zasypia, słuchając radia. Bobas Miesiąca otrzymał nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz „Nową Gazetę Lokalną”.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

 

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15
16
16
17
17
18
18
19
19

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy