Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Ciekawa inicjatywa rusza w Kędzierzynie-Koźlu. Bezpłatne zajęcia fitness na świeżym powietrzu czekają na chętnych już od 14 czerwca.

 

Za inicjatywą stoją Magdalena Kremer oraz Arkadiusz Deierling - trenerzy fitness z Infiniti Fitness Club. Jaki sami mówią, ćwiczą dla przyjemności i czerpią wielką satysfakcję z tego, że inni są zadowoleni z ich zajęć. Dlatego zapraszają na bezpłatne zajęcia, na których będą zachęcali wszystkich do aktywności fizycznej.

 

Pierwszy trening już w czwartek 14 czerwca o godz. 18 pod szkołą językową Lang przy al. Jana Pawła II. Jeśli pogoda sprawi psikusa, to ćwiczenia przeniesione zostaną do pobliskiego Infiniti Fitness Club, który jest partnerem akcji.

 

- Zajęcia dla wszystkich chętnych i w każdym wieku będą odbywały się w czwartki, a także w soboty, głównie na terenie Kędzierzyna-Koźla, ale nie tylko. O wszystkim będziemy informowali na bieżąco na naszym profilu facebookowym „Zadbaj o formę” – mówi Magdalena Kremer.

 

Pierwsze 25 osób, które pojawią się na czwartkowych zajęciach otrzyma upominki od drogerii Hebe, a sesję zdjęciową zapewni partner akcji - Marek Żyńczak - Grafika & Fotografia.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy