Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

To już ostatnia szansa, aby wygrać trzydniową wycieczkę do Brukseli. Aby mieć szansę, wystarczy wyciąć specjalny kupon z aktualnego wydania „Nowej Gazety Lokalnej” (nr 19) i wysłać go do naszej redakcji.

 

W dniach 5-7 września grupa 16 czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznają świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z polityki spójności, a także zobaczą największe atrakcje stolicy Belgii. W kontaktach pomoże tłumacz.

 

Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go lub dostarcz do redakcji Nowej Gazety Lokalnej (ul. Grunwaldzka 76, 47-220 Kędzierzyn-Koźle). Wyniki do 13 lipca 2018 roku na stronie: gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

 

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

 

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

Loga_Informe_2-new

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy