Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Czternaście kandydatek do tytułu Miss oraz dziesięciu kandydatów do tytułu Mistera Opolszczyzny 2018 wystąpi w ścisłym finale konkursu. Gala finałowa odbędzie się 19 maja o godz. 19.45 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

 

Konkursu Miss Opolszczyzny odbywa się po raz trzeci. W jego tegorocznej edycji powiat kędzierzyńsko-kozielski nie ma swoich reprezentantek. A szkoda, bo w poprzednich latach, ze sporymi sukcesami, startowały: Diana Radziak, Aleksandra Sałacka i Jagoda Dąbrowska.

Natomiast po raz pierwszy w naszym województwie odbędą się wybory regionalne do konkursu Mister Polski 2018. W finałowej grupie również nie ma kandydata z naszego miasta czy powiatu.

 

Podczas sobotniej gali uczestnicy i uczestniczki zmierzą się w pięciu odsłonach: taniec towarzyski w wieczorowych strojach, stroje kąpielowe, sportowe, stroje cosualowe oraz w strojach ślubnych.

Podczas gali finałowej wybrani zostaną: Mister Opolszczyzny, Mister Opola, I Wicemister Opolszczyzny, II Wicemister Opolszczyzny, Najsympatyczniejszy Mister Opolszczyzny, Miss Opolszczyzny, I Wicemiss Opolszczyzny, II Wicemiss Opolszczyzny oraz Najsympatyczniejsza Miss Opolszczyzny.

 

Czy któraś z kandydatek pójdzie śladami Kamili Świerc i zostanie Miss Polski? A może będziemy mieć „swojego” reprezentanta wśród panów? O tym przekonamy się niebawem.

Galę w CWK poprowadzi dziennikarz i prezenter Kamil Baleja. Wieczór uświetni występ Jacka Witkowskiego z Enigma ART. Organizatorem gali Miss & Mister Opolszczyzny jest Anna Pabiś - Wicemiss Polski 2013 oraz prezydent Opola.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy