Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W Infiniti Fitness Club w Kędzierzynie-Koźlu w piątek 17 lutego organizowany jest maraton charytatywny zumby dla Jakuba Śmietany, a dzień później bieg, z którego dochód przekazany zostanie na leczenie chorego chłopca.

 

Kuba to piłkarz UKS-u Luks z Ujazdu. Młody chłopak z Niezdrowic choruje na kardiomiopatię (choroba mięśnia sercowego). Jego życie ciągle jest zagrożone, a jedynym ratunkiem może być przeszczep serca.

Kuba jest podopiecznym fundacji „Serce dziecka”. O tym jak mu pomóc czytaj TUTAJ

 

Zabawa w szczytnym celu rozpocznie się w klubie przy al. Jana Pawła II o godz. 16. Na wszystkich czekają trzy godziny gubienia kalorii i wylewania siódmych potów z szóstką energicznych prowadzących. Zumbę poprowadzą: Anka Kuśnierz-Pierz, Ola Wieczorek, Dorota Steblok, Szymon Głodny, Radek Nosal i Monika Sosnowska. Koszt cegiełki to 20 zł.

 

Zapraszamy również 18 lutego na Bieg dla Kuby na dystansie 10 km. Impreza odbędzie się w Ujeździe. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Strzeleckiej 6, a start i meta na ul. Starostrzelecka 16 (powyżej kościoła). Początek rywalizacji o godz. 12.15.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Kuby.

Dodatkowe informacje o biegu na stronie: maratonypolskie.pl

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy