Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Ruszył casting do kolejnej edycji konkursu „Miss Opolszczyzny 2018”. Piękne, przebojowe i odważne dziewczyny już mogą zgłaszać swoje kandydatury.

 

O tym, że mieszkanki naszego województwa należą do najpiękniejszych w kraju, nikogo przekonywać nie trzeba. Nie tak dawno tytuł Miss Polski zdobyła Kamila Świerc z Opola, a Natalia Roczniak z Kościerzyc otrzymała tytuł Miss Widzów Polsatu. Podczas finałowej gali w Krynicy-Zdroju wystąpiła też Gajana Galstjan z Opola.

Wszystkie dziewczyny stawiały pierwsze kroki w konkursie na Miss Opolszczyzny. Podobnie jak kędzierzynianka Jagoda Dąbrowska, która w tym konkursie otrzymała tzw. „zieloną kartę” i awansowała do ćwierćfinału krajowego.

 

- Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę dla najpiękniejszej Polki? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z tobą i zaprosimy cię na casting – zachęca Anna Pabiś, licencjonowany organizator konkursu, zawodowa modelka i II Wicemiss Polski 2013.

 

Podstawowe warunki udziału w konkursie to wiek 18-27 lat, bezdzietna panna i obywatelstwo polskie.

Czy w naszym powiecie znajdą się młodzi ludzie, którzy podejmą wyzwanie. Jeśli zdecydują się na udział w konkursie, to może być początek wspaniałej przygody i kto wie, czy nie wielkiej kariery.

Casting do konkursu na Miss Opolszczyzny 2018 odbędzie się 28 stycznia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej 158 w Opolu w godz. 12-14.

 

Warunkiem koniecznym jest rejestracja na stronie: misspolskiopolszczyzny.pl i przesłanie zgłoszenia do 25 stycznia.

 

Patronat medialny nad konkursem sprawują „Nowa Gazeta Lokalna” i portal Lokalna24.

 

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy