Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

W klimatycznej kozielskiej kamienicy mieszka Benedikt Jagła – kolejny laureat konkursu Bobasa Miesiąca. Zwycięzca lipcowej edycji urodził się siedemnastego lipca o godzinie 12.15. Maluch sprawia rodzicom mnóstwo radości, a jego piękny pokój to spełnienie dziecięcych marzeń.

 

Rodzice Benedikta, Monika i Łukasz włożyli mnóstwo pracy i serca, aby w mieszkaniu stworzyć dla syna prawdziwą oazę. Tu misie, tam ozdobny napis z imieniem, a w ramkach pamiątkowe zdjęcia - król ostatniej edycji naszego plebiscytu ma swoje królestwo!

Benedikt to imię, które wymyślił tato, ale mamie również bardzo przypadło ono do gustu. Pani Monika od dziesięciu lat prowadzi w Cisku salon fryzjerski. W wolnych chwilach dużo czyta, ogląda sporo filmów i często zwraca uwagę na niebanalne imiona bohaterów. Od razu wiedziała, że imię dla syna musi być oryginalne. Rodzice zdrobniale nazywają syna Beni lub Ben. Jego drugie imię to - po tacie - Łukasz.

Bobas Lipca po urodzeniu ważył 3,40 kg i mierzył 52 cm. Teraz jest już znacznie większy, a jego waga to pięć kilogramów. Uwielbia spacery po parku i wizyty u cioci Ani, która sprawia mu wiele radości nosząc go na rękach. Benedikt zabawia wtedy wszystkich różnymi minami:

- Te minki na pewno ma po babci Krysi. Ona zawsze wychodzi na zdjęciach z jakąś ciekawą miną - śmieje się pani Monika.

Benediktem na co dzień opiekuje się mama, podczas gdy tato pracuje w Austrii. Choć po cichu liczył na córkę, to teraz „za nic w świecie nie oddałby syna”. Benedikta fascynuje dźwięk migawki aparatu fotograficznego. Bardzo głośno i często domaga się jedzenia, ale  uspokajają go jasne światła - szczególnie podobał  mu się sklep z lampami!

Tydzień temu ponad 30 gości świętowało z Bobasem Lipca chrzest święty. To było jego pierwsze duże wydarzenie towarzyskie. Za zwycięstwo w plebiscycie „Lokalnej” Benedikt otrzymał atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Centrum Medyczne FALCK, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Gep-Art, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz „Nową Gazetę Lokalną”.

Z pełnymi wynikami głosowania można się zapoznać na stronie: www.bobsamiesiaca.pl.

 

 

beni (1)
beni (1)
beni (2)
beni (2)
beni (3)
beni (3)
beni (4)
beni (4)
beni (5)
beni (5)
beni (6)
beni (6)
beni (7)
beni (7)
beni (8)
beni (8)
beni (9)
beni (9)
beni (10)
beni (10)
beni (11)
beni (11)
beni (12)
beni (12)
beni (13)
beni (13)
beni (14)
beni (14)
beni (15)
beni (15)
beni (16)
beni (16)
beni (17)
beni (17)
beni (18)
beni (18)
beni (19)
beni (19)
beni (20)
beni (20)
beni (21)
beni (21)

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy