Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

To nowość na rynku lokalnym. W salonie Float Therapy Studio przy ul. Matejki 12a w Kędzierzynie-Koźlu można już skorzystać z zabiegów w kapsule FloatRest.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1203

W Infiniti Fitness Club w Kędzierzynie-Koźlu w piątek 17 lutego organizowany jest maraton charytatywny zumby dla Jakuba Śmietany, a dzień później bieg, z którego dochód przekazany zostanie na leczenie chorego chłopca.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 2012

Już od jutra (8.02) do 12 lutego sklep C&A w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza na zakupy z 50 procentowym rabatem. Promocja dotyczy wszystkich przecenionych produktów.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1884

Daniel Żuchora z Kędzierzyna-Koźla wygrał kolejną edycję plebiscytu na Bobasa Miesiąca.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1197

- W dzisiejszych czasach dosyć trudno jest odciągnąć dzieci od gier i komputerów. Ale to tylko moja teoria. Tak naprawdę znaczącą rolę odgrywają tutaj rodzice. To od nich w dużej mierze zależy, czy dzieci rozpoczną przygodę z jakąkolwiek aktywnością fizyczną - zaznacza Marta Dziadosz. Z instruktorką światowej organizacji United Krav Maga, czyli systemu walki łączącego najskuteczniejsze techniki pochodzące z boksu, ju-jitsu czy judo, i rehabilitantką w jednej osobie rozmawiamy o tym, dlaczego w życiu warto robić to, co się lubi.