Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Spółdzielnia Społem Kędzierzyn-Koźle włączyła się w działania promocyjne Fundacji Dajesz Pracę.PL. Już od 23 czerwca w sklepach spółdzielni można zobaczyć charakterystyczne „sportowe” plakaty zachęcające do „kibicowania polskim produktom” i wybierania ich częściej podczas zakupów. Akcja potrwa do końca sierpnia, a udział w niej bierze w sumie blisko 500 sklepów Społem w całej Polsce.

Celem Fundacji Dajesz Pracę.PL jest wsparcie dla powstawania i rozwoju miejsc pracy w Polsce, jak również promocja polskich produktów, do czego każdy może się włączyć, kupując powstałe w naszym kraju wyroby. Swoje cele fundacja realizuje poprzez organizowanie kampanii promocyjnych, współpracując z mediami, instytucjami oraz sieciami handlowymi w całej Polsce. Od samego początku w działania te angażuje się również Społem.
Jesienią ruszy kolejna wielka kampania promocyjna - „Ogólnopolskie Dni Polskiego Produktu”, której celem jest podniesienie poczucia zakupowego etnocentryzmu oraz dumy z polskich produktów. Akcji towarzyszyć będzie ogólnokrajowa oprawa medialna.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy