Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

Grupa Azoty została laureatem Złotego Lauru „Super Biznesu” – wyróżnienia przyznawanego przez redakcję Super Expressu we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą, Business Center Club i Pracodawcami RP.

 

 

Nagrodę w kategorii „Ambasador Polski w świecie” odebrał Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 października w Warszawie.

 

- Dla Grupy Azoty to bardzo ważne wyróżnienie niosące w sobie wiele treści. Świadczy o postrzeganiu Grupy jako ważnego elementu polskiej gospodarki i wizerunku Polski w świecie. Ponadto, przypada w roku szczególnym dla naszej firmy – jubileuszu 90-lecia - przyznał Wojciech Wardacki. - Trzeba podkreślić, że ambasadorem naszego kraju w świecie jesteśmy już od dziewięciu dekad i dokładamy wszelkich starań, aby być nim nadal. Dzieje się tak nie tylko poprzez działalność handlową prowadzoną w blisko 80 krajach, w tym tak odległych jak Korea Południowa, Australia czy Republika Południowej Afryki. Z dumą wspieramy również polskich sportowców, o których sukcesach jest głośno na całym świecie – podkreśla prezes zarządu Grupy Azoty S.A.

 

Złote laury „Super Biznesu” – ekonomicznego dodatku do „Super Expressu” przyznawane są od 2014 roku. Redakcja tego popularnego pisma honoruje w ten sposób ludzi, instytucje oraz firmy, których działalność przynosi szczególne korzyści polskiej gospodarce i sprzyja rozwojowi rodzimej przedsiębiorczości. Oprócz wyróżnienia dla ambasadora Polski na świecie złote laury „Super Biznesu” przyznawane są w obszarach: osobowość roku, sektor rolno-spożywczy, ochrona środowiska, innowacyjność, finanse i bankowość, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości, sponsoring sportowy, inicjatywa społeczna, nauka i biznes, transformacja, firma 25-lecia oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Złote laury „Super Biznesu” w tym roku zostały wręczone po raz czwarty.

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy