Lokalna24 Kędzierzyn Koźle wiadomości z miasta i powiatu

"O mojej wsi piórem" to innowacyjny projekt, którego realizację zaplanowano w szkołach podstawowych Gminy Bierawa. Jego celem jest podniesienie świadomości rangi zagadnień związanych z bezpiecznym i ekologicznym rolnictwem, a także koniecznością kultywowania tradycji właściwych dla danego regionu.

 

Projekt zostanie zrealizowany w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Plan Operacyjny na lata 2016-2017. Beneficjent, Lokalna Sp. z o.o., wraz z partnerami, zobowiązała się do przeprowadzenia warsztatów dziennikarskich wśród młodzieży klas IV-VII oraz do wydania publikacji z nagrodzonymi w konkursie pracami. 

 

Konkurs, którego ogłoszenie zaplanowano na sierpień, ma wyłonić najciekawsze opowiadania o treściach związanych z rolnictwem i tradycjami. Celem operacji jest podniesienie świadomości rangi zagadnień związanych z bezpiecznym i ekologicznym rolnictwem, a także koniecznością kultywowania tradycji właściwych dla danego regionu.
Budżet projektu wynosi 26417,12 zł.

 

Każdy może zostać partnerem KSOW. Szczegółowe informacje dotyczące Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i możliwość zarejestrowania się jako partner znajdziecie w portalu internetowym http://ksow.pl

O mojej wsi piórem


Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Ilość ocen (0)

0 na 5 gwiazdek
  • Brak komentarzy